Polecane miejsca: Restauracja OTO!SUSHI Warszawa

Kontynuując sobotni rekonesans po zakątkach wschodniej kultury kulinarnej, po zakończeniu warsztatów kulinarnych prowadzonych przez Alicję i Alona THAN postanowiłem całkowicie poświęcić czas na poznawanie orientalnych kierunków smakowych.

Późnym popołudniem postanowiłem zamówić i skosztować sushi z jednej z warszawskich knajp specjalizującej się w tym kierunku.

Wybrałem topową restaurację, która figuruje na pierwszej pozycji w plebiscycie TOP TAKEAWAY – Najlepsze Restauracje ogłoszonym przez PizzaPortal.pl

Przedstawiam wszystkim OTO!SUSHI  – mała Warszawska restauracja serwująca sushi oraz zestawy na lunch.
Zamówienie oczywiście zrealizowane w granicach podanego czasu bez żadnych komplikacji. No i ta najlepsza strona zamówienia – konsumpcja, która wprowadziła w zachwyt moje zmysły odpowiedzialne za rozpoznanie smaku czy zapachu.
Sushi było doskonale skomponowane, dodatkowo świeżość i dobra jakość składników składały się w jedną całość, której nie sposób się było oprzeć. Polecam wszystkim tą restaurację.

 

One thought on “Polecane miejsca: Restauracja OTO!SUSHI Warszawa

  1. Ja zamawiam jedzenie tylko przez internet, jezeli nie chce wyjsc mi sie z domu. W ciagu godziny przychodzi zamowienie, ale musze przyznac, ze zdarzylo sie, iz jedzenie zostalo dostarczone po 1,5h!

    Bardzo ciekawy blog. Przepisy, opinie i dodatkowo zdjecia.
    Powodzenia w dalszym pisaniu! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *