Polecane Miejsca: Restauracja „Niebieskie Migdały” Rzeszów

Ciepły, letni, poranek. Po zjedzonym śniadaniu spojrzenie żony na męża, następnie męża na żonę i dialog:

– kawa? – pyta żona,
– w „niebieskich”?  – pytając odpowiada mąż.

Nie mija nawet 40 minut, kiedy to zatapiając mały deserowy widelec w obłędnie przepysznym ciachu popijamy wspaniałą kawkę przy deptaku na 3-go Maja w Rzeszowie. W godzinach obiadowo-wieczornych można tam skosztować wspaniałych potraw (w większości kuchnia włoska). Szczerze polecam tę restaurację.

https://www.facebook.com/Niebieskie.Migdaly.Rzeszow/?fref=ts 
Komentarze: “Polecane Miejsca: Restauracja „Niebieskie Migdały” Rzeszów

  1. poszłabym gdzies na dobra kawke i dobre jedzonko, ale póki co muszę poszukać blogów gdzie polecają dobre jedzonko w Szczecinie 🙂

    1. Myślę że tam też coś znajdziesz 🙂 Ja żałuję że mam tak daleko do morza, gdzie można mieć świeże rybki prosto z połowu. Jak widzisz są plusy i minusy. Pozdrawiam.

  2. Kawiarnia jest najlepsza w Rzeszowie , kawę i ciasta mają pyszne, jedzenie z resztą też. Powinni wam zapłacić za tak dobrą promocję i słodkie opinie.

  3. No niestety, ale ja mam osobiście inne wrażenia. Raz byłam. Zamówiłam jakieś danie makaronowe (kosztowało więcej niż w innych restauracjach, ale uznałam, że coś za coś i prawdopodobnie będzie niebo w gębie). Przeliczyłam się. Porażka totalna. Czekałam bardzo długo. Obsługa niemiła. A jedzenie? Porażka. Zero smaku. W ogóle nie przyprawione. Kompletnie nie warte tych pieniędzy. I to był mój pierwszy i ostatni raz w tym lokalu 🙂

  4. Byłem dzisiaj na „gęsinie” – podudzie. Po pierwsze było twarde, niedopieczone. po drugie – ziemniaczki do potrawy dodatkowo płatne 4 zł przy cenie dania 38zł – to jakaś porażka. Po trzecie – powinno być pieczone jabłko a dostałem renetę która nawet nie leżała przy piecu – zimne jabłko prosto z lodówki. Żeby oddać sprawiedliwość: ciasto i kawa bardzo dobre.

  5. Nie wiem dlaczego mój poprzedni komentarz zniknął. Piszę więc jeszcze raz. Byłem w „Niebieskich Migdałach” na ul. 3-maja w Rzeszowie na obiedzie – podudzie z gęsi w sosie. Niestety, mięso nie było dopieczone, wręcz twarde. Zamiast pieczonego jabłka dostałem zimną szarą renetę, która nawet przy piekarniku czy mikrofalówce nie leżała. Do tego, przy cenie 38zł za porcję, dodatkowo płatne ziemniaczki – porcja 4zł. to jest jakaś porażka, a nie poważne traktowanie klienta. Innych potraw nie próbowałem i nie spróbuję – nie dam się nabrać i więcej na obiad tam nie przyjdę. Żeby oddać sprawiedliwość – kawa i ciasto były bardzo dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *